© 2016 

by Aqua Style

İletişim:

Dünyanın birçok ülkesinde distribitörlükleri olan, su sporları ekipmanları konusunda kendisini ispatlamış Acquapole markasının Türkiye resmi distribitörüdür. 

http://www.acquapole.com/en/acquapole-official-retailers-eng/

                              

AqquaStyle, seçkin otellerin açık ve kapalı havuzlarında profesyonel eğitmenler eşliğinde, sağlık ve performans odaklı dolayısıyle bir o kadar da eğlenceli aktiviteler sunmaktadır.

 

Günlük aktivite programlarımız *AquaCycling  *AquaJumping  *AquaSteps  *AquaFitness *AquaPole ve *AquaPole-Boxing olmak üzere toplam altı bölümden oluşmaktadır.

 

Bu programı hazırlama amacımız, otel misafirleri tatillerini yaparlarken aynı zamanda eğlenirken spor yapabilme imkânı sunmaktır. Animasyon programlarında daha önce uygulanmamış olan bir yenilik yaratmak ve son dönemde birçok ülkede çok popüler hale gelen Aqua Sporlarını otel misafirlerine sunabilmektir.

 

Programın tamamı sertifikalı profesyonel eğitmenler tarafından özel tasarımlı ve patentli ekipmanlar kullanılarak uygulanır. Aktiviteler tüm yaş gruplarına hitap eder, programlarda misafirleri zorlayıcı, yaralanmalara sebep olabilecek hiçbir hareket yoktur.

 

Misafirlerin aktivitelere oluşacak yoğun ilgisi ve yüksek memnuniyetleri otel yöneticilerini de memnun edecek, seçilen tesislere de ayrıcalık katacaktır.

 

 

Saygılarımızla